Dne 21.5. 2021 vyhlásil KOPIS Zlín v 8:10 naší jednotce poplach. Dle prvotních informací se mělo jednat o dopravní nehodu v obci Bystřička. Ze základny na místo události vyrazila CAS 20 - Tatra 815 Terra. Při našem příjezdu na místo události zde již zasahovala posádka záchranné služby. Provedeným průzkumem bylo zjištěno, že došlo k nehodě osobního automobilu, kdy ve voze se nacházely dvě zraněné osoby. Naši hasiči provedli protipožární opatření. Po příjezdu jednotek HZS jsme společnými silami provedli vyproštění raněných osob pomocí páteřové desky a jejich následné předání ZZS. Následně velitel zásahu odeslal naší jednotku zpět na základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: JSDH Jablůnka, HZS Valašské Meziříčí, HZS Vsetín, ZZS Zlínského kraje a Policie ČR