Dne 18.5. 2021 ve 3:50 probudil naše hasiče požární poplach. Dle prvotních informací se mělo jednat o požár nízké budovy ve Valašském Meziříčí - Podlesí. Ze základny na místo vyrazila CAS 20 - Tatra 815 Terra a ve 4:06 KOPIS Zlín povolal i CAS 32 - Tatra 148. Po příjezdu na místo události bylo poradou s velitelem zásahu zjištěno, že se jedná o požár rodinného domu v plném rozsahu. Naši hasiči se zapojili do hašení z vnější strany budovy pomocí útočných proudů a za použití dýchací techniky. Naše cisterny prováděly kyvadlovou dopravu vody z Valašského Meziříčí. Po částečné likvidaci požáru v rámci omezení počtu sil a prostředků na místě zásahu velitel zásahu odeslal naší jednotku zpět na základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Valašské Meziříčí, JSDH Jablůnka, JSDH Poličná, JSDH Zašová, JSDH Bystřička, JSDH Jarcová, velící důstojník směny ze stanice Zlín a Policie ČR