Dne 1.11. 2018 se ve 23:00 rozezněl obcí Jablůnka zvuk sirén, vyhlašující požární poplach. Naše jednotka byla vyslána k požáru průmyslového objektu v Liptále. Dle příkazu k jízdě na místo události vyrazila CAS 32 - T148, následována CAS K25 - L101. Po příjezdu na místo události bylo poradou s velitelem zásahu zjištěno, že se jedná o požár haly. Naši hasiči se v dýchací technice ihned zapojili do hasebních prací a do rozebírání konstrukcí. Během hašení naši hasiči vynášeli tlakové láhve, které se následně ochlazovaly mimo požářiště. Obě naše cisterny zajišťovaly kyvadlovou dopravu vody. Po likvidaci požáru byla naše jednotka odeslána zpět na svou základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, JSDH Vizovice, JSDH Vsetín - Město, JSDH Jablůnka, JSDH Liptál a Policie ČR

Poděkování za zásah, které jsme obdrželi od majitele objektu.