Dne 20.11. 2018 se ve 4:27 rozezvučely Jablůnkou sirény vyhlašující naší jednotce požární poplach. KOPIS Zlín vyslal naší jednotku k požáru chatky ve Vsetíně - Rokytnici. Dle příkazu k jízdě ze základny na místo události vyrazili naši hasiči s CAS K25 - L101. Při příjezdu na místo události již zde zasahovaly jednotky ze Vsetína. Poradou s velitelem zásahu bylo zjištěno, že došlo k požáru chatky a několika přilehlých stromů. Naši hasiči se zapojili do hasebních prací. Dále jsme provedli doplnění vody do cisterny dobrovolných hasičů ze Vsetína. Po likvidaci požáru byla naše jednotka odeslána zpět na svou základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, JSDH Vsetín - Město, JSDH Jablůnka, JSDH Rokytnice