Dne 16.8. 2021 v 00:34 vyhlásil KOPIS Zlín naší jednotce požární poplach. Dle prvotních informací se mělo jednat o požár výškové budově na Vsetíně. Jednotka na místo vyjela, dle příkazu k jízdě, s CAS 20 - Tatra 815 Terra a další hasiči zůstali na základně v záloze pro potřebu výjezdu další techniky. Po příjezdu na místo události bylo poradou s velitelem zásahu zjištěno, že se jedná o požár kuchyně v jednom z bytů, který se následně rozšířil stupačkami do vyšších pater. Naši hasiči se zapojili do provádění přirozené i nucené ventilace budovy a zároveň zajišťovali tepelný komfort evakuovaným osobám. Po likvidaci požáru jsme naším hasičským vysavačem odsávali vodu z bytů, které byly zasaženy jak hasební vodou, tak vodou z prasklých stupaček. Následně se naše jednotka vrátila zpět na základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, JSDH Vsetín - Město, JSDH Jablůnka, JSDH Valašská Polanka, HZS Valašské Meziříčí, JSDH Vsetín - Rokytnice, Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba