Dne 11.6. 2021 vyhlásil KOPIS Zlín naší jednotce v 7:27 poplach. Dle prvotních informací se mělo jednat o pátrání po pohřešované osobě v obci Hrobice (okr. Zlín). Ze základny na místo události vyjel DA - Ford Transit s přívěsem, na kterém byla naložena terénní čtyřkolka Gladiator X850 EPS s přívěsným vozíkem Forester X2. Po příjezdu na smluvené místo bylo zjištěno, že se jedná o pokračování pátrací akce, která již probíhala ve večerních hodinách. Naši hasiči provedli složení a přípravu terénní čtyřkolky a vyčkali na rozkazy velitelů hasičů a policistů. Následně nám byl sdělen popis pohřešované osoby a v rojnicích bylo započato prohledávání lesního porostu v blízkosti vodní nádrže Slušovice. Terénní čtyřkolka prohledávala okolí lesů a dalších zpevněných komunikací. Přibližně kolem 13té hodiny byla pohřešovaná osoba nalezena a pátrací akce následně ukončena. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: JSDH Hošťálková (terénní čtyřkolka), JSDH Jablůnka (terénní čtyřkolka), HZS Zlín (lezecká skupina + velící důstojník směny), JSDH Fryšták, JSDH Lukov, JSDH Slušovice, JSDH Trnava, JSDH Držková, JSDH Hrobice, JSDH Neubuz, JSDH Podkopná Lhota, jízdní policie PČR, kynologie PČR, Letecká služba Policie ČR, policejní člun, člun hrázného v.n. Slušovice a ZZS Zlínského kraje

Po příjezdu na místo události jednotka vyčkala na místě, po domluvě s velitelem zásahu hasičů a velitele PČR. Byl
nám sdělený popis pohřešované osoby byla utvořená rojnice a bylo pročesávané okolí cca 7 km lesního porostu okolí
Slušovické vodní nádrže. Pomocí terénní čtyřkolky bylo prohledáno lesní okolí a okolní zpevněné komunikace. Po
ukončení pátrací akce z úspěšným výsledkem po pohřešované osobě, se jednotka vrátila zpět na základnu.