Dne 1.7. 2019 v 17:27 vyhlásil KOPIS Zlín naší jednotce poplach pomocí SMS zpráv. Dle prvotních informací se mělo jednat o poškozenou střechu rodinného domu v Jablůnce. Ze základny na místo události vyrazila dle příkazu k jízdě CAS K25 - L101. Po příjezdu na místo události bylo provedeným průzkumem zjištěno, že vlivem silného větru došlo k utržení více jak poloviny střechy rodinného domu. Naši hasiči provedli postupné natažení střešní krytiny zpět a její provizorní zajištění hřebíky. Po dostatečném zajištění střechy bylo místo zásahu předáno majiteli a jednotka se vrátila zpět na svou základnu. V průběhu zásahu se dostavili další hasiči do naší hasičské zbrojnice, kde byli v pohotovosti pro případ dalšího výjezdu. KOPIS Zlín, je vyslal k dalším dvěma událostem.

Na místě zasahovala jednotka JSDH Jablůnka