Dne 1.7. 2019 již část naší jednotky zasahovala u stržené střechy rodinného domu v Jablůnce. Během toho se do naší hasičské zbrojnice dostavili další hasiči, kteří byli připraveni na výjezd s další technikou. Po nahlášení se na KOPIS Zlín, nám KOPIS Zlín v 17:41 okamžitě vyhlásil další poplach. Dle prvotních informací se mělo jednat o strom, který měl ležet na elektrickém vedení v Jablůnce u sokolovny. ze základny na místo události dle příkazu k jízdě vyrazila CAS 32 - T148. Po příjezdu na místo události bylo provedeným průzkumem zjištěno, že strom visí na drátech vysokého napětí, které byly stále pod proudem. Velitel zásahu vyžádal pomocí KOPIS Zlín výjezd pohotovostní služby energetických závodů. Místo bylo ohraničeno páskou se zákazem vstupu a naše jednotka se následně vrátila zpět na svou základnu.

Na místě zasahovala jednotka JSDH Jablůnka