Dne 28.3. 2017 se rozezněl v Jablůnce zvuk houkajících hasičských vozů. Naše jednotka byla ve 12:11 vyslána k požáru průmyslových objektů ve Valašském Meziříčí. Ze základny na místo události vyrazila dle příkazu k jízdě CAS K25 - L101, která byla na vyžádání KOPIS Zlín následována i CAS 32 - T148. V době příjezdu naší jednotky na místo zásahu již zde zasahovaly místní jednotky. Poradou s velitelem zásahu bylo zjištěno, že se jedná o požár lepenky ve skladu. Naši hasiči se zapojili do hasebních prací a zároveň jsme také prováděli doplňování ostatních zásahových cisteren vodou. Po lokalizaci požáru byla naše jednotka odeslána zpět na svou základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Valašské Meziříčí, JSDH Poličná, JSDH Jablůnka, JSDH Zašová