Dne 22.1. 2016 byl v 17:43 našim členům pomocí SMS zpráv a sirény vyhlášen požární poplach. Naše jednotka byla vyslána k požáru rodinného domu ve Valašském Meziříčí. Ze základny na místo dle příkazu k jízdě vyjela CAS K25 - L101 s kompletním požárním družstvem a na základně v Jablůnce zůstali další hasiči jako záloha pro potřebu výjezdu s CAS 32 - T148. Ti nakonec vyjíždět nemuseli. Po příjezdu naší prvovýjezdové cisterny na místo události již zde totiž zasahovaly dvě místní jednotky. Během rozhovoru s velitelem zásahu bylo zjištěno, že došlo k požáru sazí v komíně. Naše jednotka tak byla následně kvůli dostatku sil a prostředků odvolána zpět na svou základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Valašské Meziříčí, JSDH Poličná, JSDH Jablůnka, PČR OO Valašské Meziříčí