Dne 2.1. 2015 naši hasiči při kondiční jízdě s CAS 32 - T148 přibližně kolem 10:30 narazili na dopravní nehodu osobního vozidla, které se nacházelo částečně mimo silnici mezi Jablůnkou a Bystřičkou. Hasiči okamžitě zastavili, nahlásili událost na KOPIS Zlín a provedli průzkum místa události, zda nedošlo ke zranění osob atd.. Vzhledem k tomu, že nedošlo ke zranění osob, ani k úniku provozních kapalin, vyžádali jsme si pomocí KOPIS Zlín výjezd našeho DA - Mitsubishi Pajero a PČR. V 10:36 byl pomocí SMS vyhlášen zbytku naší jednotky poplach. Po příjezdu DA - Mitsubishi a Policie ČR byla zastavena doprava v obou směrech a vozidlo bylo pomocí tažného lana vyproštěno zpět na silnici. Jelikož nedošlo k žádnému závažnějšímu poškození vozidla, majitel s ním mohl již bez problémů odjet. Následně se naše jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Na místě zasahovala jednotka JSDH Jablůnka a PČR OO Jablůnka