5. Naši hasiči si po předchozím rozsáhlém nočním požáru odpočinuli jen pár hodin a již 19.2. 2015 v 10:37 se jim rozezvučely telefony s poplachovými SMSkami znovu. Byli jsme vysláni s CAS K25 - L101 k požáru rodinného domu ve Vsetíně - Rokytnici. V době našeho příjezdu na místo události již zde zasahovaly místní jednotky. Provedým průzkumem a poradou s velitelem zásahu bylo zjištěno, že došlo zřejmě k výbuchu kotle na tuhá paliva s následným požárem. Na místě se nacházel uživatel objektu, který byl lehce intoxikován zplodinami hoření. Tomuto jednotka HZS přivolala záchrannou službu, která si muže přebrala k dalšímu ošetření. Naši hasiči v dýchacích přístrojích prováděli průzkum a další naši hasiči prováděli plnění cisteren HZS z naší cisterny. Vlivem výbuchu došlo k poškození vodovodního potrubí a tím k menší havárii. I tato situace se s pomocí pracovníků VaK Vsetín rychle vyřešila a jednotky se tak následně mohly vrátit zpět na své základny.
Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, JSDH Vsetín - Město, JSDH Vsetín - Rokytnice, JSDH Jablůnka, ZZS Vsetín