3. Dne 7.2. 2015 byl naší jednotce v 16:11 vyhlášen požární poplach. Dle informací z KOPIS Zlín se mělo jednat o požár stodoly v obci Hošťálková. Ze základny na místo události dle příkazu k jízdě vyjela CAS K25 - L101. Po příjezdu na místo události zde již zasahovala místní jednotka. Naši hasiči vybaveni přichystanými dýchacími přístroji šli společně s místními hasiči na průzkum. Provedením průzkumu jsme zjistili, že došlo k požáru trámu a části obložení zemědělského objektu. Pomocí jednoho vysokotlakého proudu byl požár rychle zlikvidován. Všechny jednotky se následně vrátily zpět na své základny. V průběhu celého zásahu byli v naší hasičské zbrojnici další členové výjezdové jednotky, kteří byli přichystáni k okamžitému výjezdu s CAS 32 - T148, která však nakonec nebyla zapotřebí.
Na místě zasahovaly jednotky: JSDH Hošťálková, JSDH Jablůnka, HZS Vsetín, JSDH Vsetín - Město