Dne 2.2. 2021 v 16:52 vyhlásil KOPIS Zlín naší jednotce požární poplach pomocí sirén a SMS zpráv. Dle prvotních informací se mělo jednat o požár v průmyslovém objektu v obci Hošťálková. Ze základny na místo vyjela CAS 20 - Tatra 815 Terra a DA - Ford Transit. Po příjezdu na místo události bylo provedeným průukumem zjištěno, že došlo k požáru technologického zařízení. Požár byl zlikvidován zaměstnanci před příjezdem jednotek hasičů. Naši hasiči provedli preventivní natažení vysokotlakého proudu od CAS 20. Po kontrole zařízení pomocí termokamery jednotky HZS bylo provedeno přirozené odvětrání objektu a jednotky byly odeslány zpět na své základny.

Na místě zasahovaly jednotky: JSDH Hošťálková, JSDH Ratiboř, JSDH Jablůnka, JSDH Vsetín - Město, HZS Valašské Meziříčí a PČR OO Jablůnka