Dne 30.1. 2021 v 00:30 vyhlásil KOPIS Zlín naší jednotce požární poplach. Dle prvotních informací se mělo jednat o požár kuchyně ve výškové budově ve Valašském Meziříčí. Ze základny na místo události vyjela CAS 20 - Tatra 815 Terra a DA - Ford Transit. Po příjezdu na místo události bylo provedeným průzkumem zjištěno, že došlo k požáru kuchyně, který je již lokalizovaný. Naši hasiči zůstali v dýchací technice připraveni jako záloha pro střídání zasahujících hasičů. DA - Ford Transit byl na místě připraven jako útočiště pro evakuované osoby. Po likvidaci požáru odeslal velitel zásahu naší jednotku zpět na základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Valašské Meziříčí, JSDH Poličná, JSDH Zašová, JSDH Jablůnka, HZS Zlín, ZZS Zlínského kraje a Policie ČR