Dne 3.7. 2021 v 5:51 probudily naše hasiče poplachové SMS a sirény vyhlašující naší jednotce požární poplach. Dle prvotních informací se mělo jednat o požár nízké budovy ve Valašském Meziříčí. Na místo vyjela CAS 20 - Tatra 815 Terra následována CAS 32 - Tatra 148. Po příjezdu na místo události bylo poradou s velitelem zásahu zjištěno, že došlo k požáru v přízemí kancelářského objektu. Naši hasiči vybavení dýchací technikou provedli násilný vstup do zasažených prostor a poté jsme provedli kontrolu objektu a otevření oken, aby bylo možné provést nucenou ventilaci přetlakovým ventilátorem. Po likvidaci požáru jsme naším hasičským vysavačem odsáli hasební vodu, která zůstala v požárem nezasažených místnostech. Následně se naše jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Valašské Meziříčí, JSDH Poličná, JSDH Jablůnka, Hasičský sbor města Rožnov pod Radhoštěm, JSDH Zašová a Policie ČR