Dne 18.3. 2020 se jen pár okamžiků po návratu od předchozího zásahu ve 14:32 rozezvučely Jablůnkou sirény, které opět vyhlašovaly naší jednotce požární poplach. Dle prvotních informací se mělo jednat o požár louky na Vsetíně. Ze základny na místo události vyrazila CAS 20 - Tatra 815 Terra a terénní čtyřkolka. Po dojezdu k ostatním jednotkám bylo zjištěno, že se požár nachází v místě, které není pro hasičskou techniku dostupné. Navíc došlo k poruše naší čtyřkolky, takže nezbyla jiná varianta, než pěší přesun. Hasiči se vybavili ženijním nářadím a zádovými hasicími vaky a vyrazili k místu události. Na místě prováděli hašení pomocí zádových hasicích vaků a ženijního nářadí. Po likvidaci požáru byla naše jednotka odeslána zpět na základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, JSDH Vsetín - Město, JSDH Jablůnka, JSDH Ústí u Vsetína a PČR