První výjezd našich hasičů v Novém roce na sebe nenechal dlouho čekat. Po půlnoci byli nejprve naši hasiči vysláni starostou obce s DA - Mitsubishi Pajero na dohlídku, zda v naší obci nedošlo k požáru od zábavní pyrotechniky. Během jízdy byly zpozorovány plameny na tzv. ,,Vlčí vyhlídce". Hasiči okamžitě vyrazili na průzkum místa, kde byly plameny viděny. Po příjezdu na místo bylo nalezeno opuštěné ohniště o velikosti cca 1x2 metry, které se rozhořívalo a hrozilo jeho rozšíření i do blízkého lesa. O zjištěné události byl informován KOPIS Zlín. Následně bylo domluveno to, že naše DA - Mitsubishi se vrátí zpět na základnu, odkud na provedení dohašení ohniště vyjede CAS 32 - T148. A tak byl v 1:12 naší jednotce vyhlášen požární poplach pomocí SMS zpráv. Na místo tak ze základny vyrazilo požární družstvo s CAS 32 - T148. Po příjezdu na místo události hasiči provedli, pomocí navijáku pro rychlý útok, důkladné prolití ohniště. Po kontrole místa události se naše jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Na místě zasahovala jednotka JSDH Jablůnka