Dne 22.9. 2019 v 15:16 vyhlásil KOPIS Zlín naší jednotce požární poplach. Dle prvotních informací se mělo jednat o rozhořívající se ohniska po pálení v Jablůnce - Vesníku. Ze základny na místo události, dle příkazu k jízdě vyrazila terénní čtyřkolka a CAS K25 - L101. Jako první na místo události dorazila naše čtyřkolka společně s jednotkou HZS Vsetín. Provedeným průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o několik rozhořívajících se ohnisek po pálení. Osádka čtyřkolky se zapojila do hašení společně s jednotkou HZS. Naše CAS K25 bylo odvolána zpět, během jízdy k místu události. Po rychlé likvidaci počínajícího požáru naši hasiči se čtyřkolkou k místu vyvezli i vyšetřovatele příčin požárů a poté byla odeslána zpět na svou základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, JSDH Jablůnka a PČR