Dne 27.3. 2018 ve 13:46 naši hasiči vracející se s CAS 32 - T148 z kondičních jízd narazili na dopravní nehodu v katastru obce Jablůnka, u uhelných skladů. Událost hasiči okamžitě nahlásili na KOPIS Zlín. Na místě již zasahovali příslušníci PČR. Provedeným průzkumem bylo zjištěno, že došlo k dopravní nehodě 4 osobních a jednoho nákladního vozidla, kdy nákladní automobil skončil částečně mimo vozovku. Po domluvě s příslušníky PČR naši hasiči setrvali na místě nehody, kdy jsme provedli protipožární opatření na všech havarovaných vozidlech. Po zadokumentování nehody provedli naši hasiči odstranění jednoho z automobilů mimo komunikaci pomocí naší CAS a následně jsme provedli úklid vozovky. Po domluvě s příslušníky PČR jsme na místě setrvali do příjezdu vyprošťovacích vozidel, kterým jsme asistovali při vyprošťování nákladního automobilu. Následně jsme opět provedli úklid vozovky a poté jsme se vrátili zpět na svou základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: JSDH Jablůnka, PČR OO Jablůnka, PČR DI Vsetín