Jen pár chvil poté co se naši hasiči 30.11. 2017 vrátili do svých domovů z předchozího zásahu byli vysláni v 19:15 k další události. Dle informací z KOPIS Zlín se mělo jednat o strom spadlý na silnici v obci Mikulůvka. Ze základny na místo události následně vyrazila CAS K25 - L101. Po příjezdu na místo události bylo provedeným průzkumem zjištěno, že na místě již zasahuje místní jednotka, která již měla strom odklizen. Velitel zásahu nám oznámil, že mezi Mikulůvkou a Oznicí by se měl nacházet další strom na silnici. Naši hasiči se přesunuli na určené místo, kde provedeným průzkumem byl potvrzen strom ležící na silnici, který bránil v provozu. Jednotka strom za pomocí motorové pily rozřezala, odklidila mimo vozovku a následně provedla i úklid vozovky. Provoz na silnici byl v průběhu zásahu našimi hasiči řízen kyvadlově. Poté se naše jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: JSDH Mikulůvka a JSDH Jablůnka