Dne 6.10. 2016 rozblikaly noční Jablůnku modré majáky hasičských cisteren. Naše jednotka byla ve 22:38 vyslána k požáru tribuny na místním fotbalovém stadionu. Ze základny vyrazily postupně posádky hasičských vozů CAS K25 - L101, CAS 32 - T148 a DA - Mitsubishi Pajero. Po příjezdu naší jednotky jako první na místo události bylo provedeným průzkumem zjištěno, že došlo k požáru části dřevěné tribuny. Jednotka okamžitě provedla natažení útočného proudu. Zásah byl zprvu veden v dýchací technice, která však již po lokalizaci požáru nebyla potřeba. Během likvidace požáru hasiči rozebrali část dřevěného latění, aby zlikvidovali všechna skrytá ohniska. V průběhu zásahu jednotka také provedla nasvícení místa události pomocí osvětlovacího stožáru. Po likvidaci požáru se naše CAS 32 - T148 vrátila zpět na základnu a zbytek jednotky společně s jednotkou HZS vyčkal do příjezdu vyšetřovatele požárů. Po jeho příjezdu a v průběhu vyšetřování jednotka nadále osvětlovala místo zásahu. Po odjezdu vyšetřovatele se naše jednotka společně s jednotkou HZS vrátily zpět na své základny.

Na místě zasahovaly jednotky: JSDH Jablůnka, HZS Vsetín, PČR OO Jablůnka, vyšetřovatel požárů HZS Valašské Meziříčí