Dne 30.4. 2015 ve 23:09 klidnou, čarodějnickou noc v Jablůnce rozezvučel zvuk sirén vyhlašující naší jednotce požární poplach. Dle příkazu k jízdě měly naše CAS K25 - L101 a CAS 32 - T148 vyjet k požáru automobilu ve Vsetíně, Jasenické ulici. Obě cisterny následně vyrazily k místu události. Po příjezdu na místo zde již zasahovala jednotka HZS Vsetín. Provedeným průzkumem byl zjištěn požár dvou nákladních vozidel, kdy jedno bylo požárem zasaženo v plném rozsahu a u druhého začínala hořet jeho zadní část. V době našeho příjezdu již byl požár lokalizován jednotkou HZS. Naši hasiči začali doplňovat vozidla HZS vodou z CAS K25 a zapojili se do hašení pomocí již natažených útočných proudů profesionální jednotky. Po cca hodině se hasičům podařilo požár zcela zlikvidovat a naše jednotka se tak mohla vrátit zpět na svou základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín a JSDH Jablůnka

Video z jízdy CAS K25 - L101 k místu události