Dne 2.6. 2015 našim hasičům přetrhl přípravy ke spánku zvuk sirén vyhlašujících požární poplach. Naši hasiči byli ve 22:31 vysláni k pořáru průmyslového objektu ve Vsetíně - Jasenicích. Dle příkazu k jízdě ze základny vyjela CAS 32 - T148. Na základně v Jablůnce bylo mezitím připraveno další družstvo hasičů, které bylo schopno okamžitě vyjet s CAS K25. Jejich výjezd nakonec nebyl zapotřebí. Po příjezdu CAS 32 na místo události a poradě s velitelem zásahu bylo zjištěno, že se jedná o požár v prostoru výroby platových výrobků. Dle příkazů velitele zásahu naši hasiči provedli od CAS 32 natažení záložního proudu z navijáku pro rychlý útok, který byl připraven z vnější strany budovy. Dále naši hasiči prováděli doplňování cisterny HZS hasební vodou. Po likvidaci požáru a příjezdu vyšetřovatele se naše jednotka vrátila zpět na základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, JSDH Vsetín - Město, JSDH Jablůnka

Fotografie z místa události