Srpen

15. Dne 15.8. 2014 byl velitel naší jednotky požádán o likvidaci sršního hnízda na Mikulůvce. Po domluvě se starostou naší obce byla událost nahlášena na KOPIS Zlín a v 17:40 byl naší jednotce pomocí SMS zpráv vyhlášen poplach. Na místo ze základny vyjela CAS K25 - L101. Po příjezdu na místo a provedení průzkumu bylo rozhodnuto o použití vysavače na nebezpečný hmyz. Sršní hnízdo bylo pomoci vysavače zlikvidováno. Podbití bylo následně ometeno koštětem a záveřečně očičtěno tlakovou vodou. Následně se naše jednotka vrátila zpět na svou základnu.
 
Na místě zasahovala jednotka: JSDH Jablůnka
 
14. Dne 14.8. 2014 byli naši hasiči požádáni starostou obce o pomoc po vydatných deštích. Na základě domluvy velitele jednotky se starostou obce byla událost nahlášena na KOPIS Zlín, kdy byl v 17:33 jednotce vyhlášen poplach pouze příkazem k jízdě zaslaným na náš tablet. Ze základny na místo vyjela CAS K25 - L101. Po příjezdu na místo události bylo provedeným průzkumem zjištěno, že u ,,Podnikatelského domu" došlo k zaplavení jímky, ze které se voda tlačila přes základy domu do objektu. Bylo nasazeno kalové čerpadlo a s jeho pomocí byla jímka odčerpána. Jednotka se posléze vrátila zpět na svou základnu
 
Na místě zasahovala jednotka: JSDH Jablůnka
 
13. Dne 8.8. 2014 byl naší jednotce v 5:26 vyhlášen požární poplach. Mělo se jednat o požár lesa ve Vsetíně na Rybníkách v části zvané ,,Na Žambošce". Naše jednotka vyjela s CAS K25 - L101. Cisterna stihla dojet pouze na úroveň bývalé restaurace ,,Diana" a následně byla odvolána zpět, jelikož se jednalo o nenahlášené pálení.
 
Na místo vyjely jednotky: HZS Vsetín, JSDH Vsetín - Město, JSDH Jablůnka