Duben

 
5. Dne 19.4. 2014 ve 22:00 naše jednotka vyjela po domluvě s KOPIS Zlín do Polic, kde již od pátečních večerních hodin (18.4.) hoří sklad sena a kravín. Naše jednotka vyjela s CAS 32 - T148 v počtu velitel + strojník. Po příjezdu na místo události naše jednotka prováděla kyvadlovou dopravu vody a společně s jednotkou SDH Police dohled nad kontrolovaným hořením. Přitom se jim podařilo najít a nahnat zpět jedno tele. I tak je stále nezvěstno cca 25 kusů dobytka. 20.4. 2014 přibližně v 10:00 naše jednotka provedla pomocí DA - Mitsubishi Pajero vystřídání svých zasahujících hasičů. Nadále zůstáváme na místě.
 
19:24 - Stále setrváváme na místě a provádíme dohled nad kontrolovaným hořením. Dle našich informací nejspíše naše jednotka zůstane na místě do 22:00, kdy bude vystřídána jinou jednotkou. 
 
Události na místě stále sledujeme a budeme informace aktualizovat.
 
 
4. Dne 1.4. 2014 byl naší jednotce v 5:52 vyhlášen požární poplach. Naše jednotka vyjela ze základny, dle příkazu k jízdě s CAS K25 - L101. Dle informací z KOPIS Zlín se mělo jednat o požár průmyslového objektu ve Valašském Meziříčí. Po příjezdu na místo události již zde zasahovaly místní jednotky. Naši hasiči se podíleli na částečném rozebírání konstrukcí a jejich prolévání vodou. Následně jsme byli z důvodu dostatku sil a prostředků odesláni zpět na svou základnu.
 
Na místě zasahovaly jednotky: HZS Valašské Meziříčí, HZSp DEZA a.s., JSDH Poličná, JSDH Jablůnka, JSDH Zašová, JSDH Hrachovec