Duben

9. Dne 24.4. 2013 se v 15:55 obcí Jablůnka opět rozezněl zvuk sirén. KOPIS Zlín vyslal naší jednotku k požáru nízké budovy na Vsetíně. Jedlotka dle příkazu k jízdě vyjela s CAS K25 - L101 v počtu 1+3 a další hasiči byli připraveni na stanici v záloze. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se nejedná o požár nízké budovy na bývalém fotbalovém hřišti (jak nám bylo původně hlášeno), ale že došlo pouze k požáru osobního vozu, který již měla jednotka HZS zlikvidován. Po konzultaci s velitelem zásahu se naše jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Fotografie z místa zásahu

Video jízdy CAS K25 - L101 k místu požáru

8. Dne 21.4. 2013 byl naší jednotce v 14:35 vyhlášen požární poplach. Dle informací z KOPIS Zlín jsme měli vyjet s CAS 32 - T148 k požáru travního porostu ve Vsetíně - ,,Července". Naše jednotka tedy vyjela s CAS 32 - T148 k této události v počtu 1+2 a dalších 6 hasičů čekalo na naší stanici v záloze, připraveni okamžitě vyrazit. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že požár je již lokalizován. Po domluvě s velitelem zásahu se naše jednotka tedy vrátila zpět na základnu.

Na místě zasahovaly jednotky: HZS Vsetín, JSDH Jablůnka, JSDH Vsetín-Město

7. Dne 17.4. 2013 v 9:44 se obcí Jablůnka rozezněl zvuk sirén. Naše jednotka byla vyslána s CAS 32 - T148 k požáru kompresoru ve firmě ve Vsetíně. Ze základny tedy vyjelo družstvo 1+3. Požár byl před příjezdem naší jednotky zlikvidován, a proto jsme se po domluvě s velitelem zásahu vrátili zpět na svou základnu.

Video jízdy CAS 32 - T148 k zásahu