Obvodová soutěž v požárním sportu Jarcová
    Dne 12.5. 2018 se v Jarcové uskučenilo obvodové kolo soutěže v požárním sportu. Náš sbor zde reprezentovalo družstvo mužů nad 35 let. Ve velmi vysoké konkurenci se našim pánům v nejlepších letech podařilo umístit na pátém místě s časem 29,12.

Pietní akt k výročí osvobození obce Jablůnka
    Dne 5. května 2018 se členové našeho sboru již tradičně zúčastnili pietního aktu k výročí osvobození naší obce.

V letošním roce se členové našeho sboru zúčastnili také oslav Sborů dobrovolných hasičů v Jarcové a na Jasence

Noc s Andersenem byla v letošním roce bohužel zrušena.

15. ročník soutěže ,,O nejlepší Jablůnecků jabkovicu, jabkovů buchtu a jabkový štrůdl"
    Dne 28. dubna 2018 proběhl již patnáctý ročník této soutěže. Konala se kalsicky na výletišti za hasičskou zbrojnicí v naší obci. Náš sbor patřil tak, jako každý rok, mezi pořadatele této akce. Součástí koštu byl, jako pravidelně, i den otevřených dveří v naší hasičské zbrojnici, kde si děti i dospělí mohli prohlédnout naší techniku. Akce se nám všem podařila, počasí nám přálo a věříme, že všichni návštěvníci byli spokojení tak, jako pořadatelé. Již nyní se těšíme na další ročníky.